Szkoła rysunku

Chyba każdy z nas lubi otaczać się pięknymi…
Szkoła rysunku
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Szkola rysunku (10)Chyba każdy z nas lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, dlatego nasza szkoła rysunku ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż prac wykonanych przez naszych uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wśród wystawionych prac będą mieli Państwo okazję zobaczyć obrazy przedstawiające martwą naturę, człowieka i środowisko, zarówno czarno-białe narysowane węglem lub ołówkiem, albo pełne żywych barw malowane pastelami, kredkami i akwarelami. Jeśli któryś z obrazów zachwyci Państwa, będą Państwo mogli go nabyć. Dochód ze sprzedaży prac będzie przeznaczony na wyposażenie nowej pracowni rysunku w naszej szkole.
Wystawa odbędzie się w następną niedzielę o godzinie 13 w miejskim ośrodku kultury. W trakcie trwania wystawy będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą naszej szkoły i zapisać się na organizowane przez nas kursy rysunku i malarstwa. Podczas wystawy przygotowaliśmy dla Państwa mały słodki poczęstunek oraz kawę i herbatę. Nasi podopieczni chętnie pracowali przez cały rok, aby doskonalić swój warsztat plastyczny, dlatego będzie nam bardzo miło, jeśli zaszczycą nas Państwo swoją obecnością.

Pozostałe artykuły o edukacji:

Related Post

Funkcja ludyczna

top